databazahier.chat3.eu

Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

Údaje ktoré je možné považovať za osobné sú nick (prezivka) a e-mail. Pod nickom vytupujete na celej databázi, ľudia Vás poďla nej vedia identifikovať. E-mail používate pri prihlásení do Vašeho konta alebo si cez e-mail môžete vyresetovať heslo. Tieto údaje je možné zadať aj v znení v ktorom neobsahújú žiadne osobné údaje. Použitie nick a e-malovej adresy, ktoré obsahujú osobné údaje je dobrovoľné. Tieto údaje niesú nijak inak používané ani nijak inak spracovávané.

Ak má užívateľ 16 a menej rokov pre hlasuje že má dovolenie od zákoného zástupcu používať túto službu, prípadne má povolené od zákonného zástupcu spracovanie osobných dát na tejto službe (žiadne osobné údaje nevyžiadujeme, poskytnutie je dobrovoľné).

Tieto dáta uchovávame len vrámci existencie Vašeho účtu, ak chcete aby Vaše osobné údaje boli vymazané napíšte na dbhier333gmail.com.

Bola pridaná funkcia vymazať účet čiže, už môžete zmazať svoj účet aj sami (funkciu nájdete po prihlásení do Vašeho účtu. kliknutím na Vašu prezívku úplne dole v editácii Vašeho profilu), bude vymazaná Vaša registrácia, príspevky odoslané do diskusie, Vaše odoslané recenzie, hodnotenia hier, hry v schvalovaní pridania alebo úpravy. Pridané schválené hry ostávajú, len sa zmaže informácia že ste ich pridal do databázy Vy.

Ak chcete zmazať účet alebo máte namietku voči spracovaniu osobných údajov kontaktujte nás na email dbhier333gmail.com (určite zjednáme nápravu ktorá je opodstanená, alebo ak len chcete zmazať Váš účet)

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. viac informácií